Mikro i małe firmy, stanowią na gospodarczej mapie naszego kraju znaczącą grupę prężnie działających podmiotów, które potrzebują użytecznych rozwiązań informatycznych wspomagających ich codzienną pracę. Oczekują oprogramowania prostego w obsłudze i intuicyjnego, które równocześnie będzie wyposażone w zestaw funkcjonalności, niezbędny do prawidłowego rozliczenia wielu operacji gospodarczych. 

 Wybierz rozwiązania Asseco WAPRO  dla małych i średnich firm.

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Zapewnia sprawną i szybką sprzedaż detaliczną

 

   wapro sprzedaz

 

Prosty system sprzedaży przeznaczony dla firm handlowych i usługowych nie prowadzących gospodarki magazynowej umożliwiający wystawianie podstawowych dokumentów (faktury, paragony, przelewy bankowe)

   fakturowanie wapro

Program umożliwiający prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

 

   wapro

 

 

 

Gry
• Gry dla dzieci, familijne
• Gry - strategie, symylacje
• Gry - sportowe, wyścigi